Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 PAREREA MEA!

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
Cumintel4u
Jucator, skill +2
Jucator, skill +2
Cumintel4u


Mesaje : 210
Data de înscriere : 25/04/2008
Varsta : 34
Localizare : Timisoara

PAREREA MEA! Empty
MesajSubiect: PAREREA MEA!   PAREREA MEA! Icon_minitimeJoi Mai 01, 2008 6:30 pm

EU ASI DORI CA DE AZI INAINTE ORICE JUKATOR CARE SE INREGISTREAZA SA FACA MAI INTAI ACTIVITATE APOI POATE SA FACA CERERE IAR LA CERERE ZICETINE DACA AVETI STEAM SI ID-ul DE STEAM PAREREA MEA! 896841
Sus In jos
Cumintel4u
Jucator, skill +2
Jucator, skill +2
Cumintel4u


Mesaje : 210
Data de înscriere : 25/04/2008
Varsta : 34
Localizare : Timisoara

PAREREA MEA! Empty
MesajSubiect: Re: PAREREA MEA!   PAREREA MEA! Icon_minitimeLun Mai 05, 2008 7:42 pm

am vazut ca la multi care fac cerere de admin nu mai raspspund si dupa o luna apar si intreb dc nu primesc admin IMPORTANT!de acum inainte (daca va fi de acord bulake desigur)cei care fac cerere si sunt refuzate cererile revin dupa 30zile daca fac inainte de 30 de zile vor fi sterse adica la gunoi
Sus In jos
Liquid-Man
Jucator
Jucator



Mesaje : 59
Data de înscriere : 17/04/2008

PAREREA MEA! Empty
MesajSubiect: Re: PAREREA MEA!   PAREREA MEA! Icon_minitimeLun Mai 05, 2008 10:39 pm

da nu e ok cu steam id`u ... ca potzi sa itzi faci si pe pacsteam .. o poza la my games ...
Sus In jos
Cumintel4u
Jucator, skill +2
Jucator, skill +2
Cumintel4u


Mesaje : 210
Data de înscriere : 25/04/2008
Varsta : 34
Localizare : Timisoara

PAREREA MEA! Empty
MesajSubiect: Re: PAREREA MEA!   PAREREA MEA! Icon_minitimeLun Mai 05, 2008 10:42 pm

fi mai clar ca poate altii intleg poza de la steam si fara sa vezi counter strike jocul adica sa faca poze la altceva :P
Sus In jos
Liquid-Man
Jucator
Jucator



Mesaje : 59
Data de înscriere : 17/04/2008

PAREREA MEA! Empty
MesajSubiect: Re: PAREREA MEA!   PAREREA MEA! Icon_minitimeLun Mai 05, 2008 10:44 pm

nu ma e foarte simplu .... in meniul de la steam ai acolo "My Games" ... si acolo itzi arata ce jocuri ai pe steam ... dak ai steam`ul original itzi arata doar cs 1.6 cz cz deleted scenes cs source sau ce jocuri mai ai ... si dak ai pacsteam itzi arata o gramada de jocuri ... si asha faci dif ... :) sau mai simplu un srv de test pe VAC 2 unde nu mere sa intri cu pacsteam :)
Sus In jos
bulake
Owner
Owner
bulake


Mesaje : 692
Data de înscriere : 16/04/2008

PAREREA MEA! Empty
MesajSubiect: Re: PAREREA MEA!   PAREREA MEA! Icon_minitimeMar Mai 06, 2008 8:57 am

are dreptate liquid
Sus In jos
https://alchool.forumgratuit.ro
Cumintel4u
Jucator, skill +2
Jucator, skill +2
Cumintel4u


Mesaje : 210
Data de înscriere : 25/04/2008
Varsta : 34
Localizare : Timisoara

PAREREA MEA! Empty
MesajSubiect: Re: PAREREA MEA!   PAREREA MEA! Icon_minitimeMar Mai 06, 2008 9:04 am

danu pentru mn trebuia sa imi zici da acum ai zis mai explicit pentru toti bv deci bulake cei care vor face cerere aia care nu au poza cu steamul sunt respinse PAREREA MEA! 376974
Sus In jos
bulake
Owner
Owner
bulake


Mesaje : 692
Data de înscriere : 16/04/2008

PAREREA MEA! Empty
MesajSubiect: Re: PAREREA MEA!   PAREREA MEA! Icon_minitimeMar Mai 06, 2008 9:07 am

deci osa pun in regulament la cereri admine: inainte sa faceti cerere admin\slot sa lase id de steam +poza dak nu cererile for fi blocate!
Sus In jos
https://alchool.forumgratuit.ro
Cumintel4u
Jucator, skill +2
Jucator, skill +2
Cumintel4u


Mesaje : 210
Data de înscriere : 25/04/2008
Varsta : 34
Localizare : Timisoara

PAREREA MEA! Empty
MesajSubiect: Re: PAREREA MEA!   PAREREA MEA! Icon_minitimeMar Mai 06, 2008 9:19 am

BULAke eu nu inteleg dc nu le scoti adminul celor care nu apar de o luna :-??
Sus In jos
bulake
Owner
Owner
bulake


Mesaje : 692
Data de înscriere : 16/04/2008

PAREREA MEA! Empty
MesajSubiect: Re: PAREREA MEA!   PAREREA MEA! Icon_minitimeMar Mai 06, 2008 9:27 am

la cine te referi?
Sus In jos
https://alchool.forumgratuit.ro
Cumintel4u
Jucator, skill +2
Jucator, skill +2
Cumintel4u


Mesaje : 210
Data de înscriere : 25/04/2008
Varsta : 34
Localizare : Timisoara

PAREREA MEA! Empty
MesajSubiect: Re: PAREREA MEA!   PAREREA MEA! Icon_minitimeMar Mai 06, 2008 9:30 am

rhymy , dau si fug
Sus In jos
bulake
Owner
Owner
bulake


Mesaje : 692
Data de înscriere : 16/04/2008

PAREREA MEA! Empty
MesajSubiect: Re: PAREREA MEA!   PAREREA MEA! Icon_minitimeMar Mai 06, 2008 9:32 am

rhymy osa vb azi cu el si nu are mai mult de o luna
si dau si fug nu mai e admin de cand am pus numele cs.alchool.ro
iar liquid nuj ce probleme are dar lui liquid nu il scot pentru k e un baiat cu bun simt nu ca alti PAREREA MEA! 896841
Sus In jos
https://alchool.forumgratuit.ro
Cumintel4u
Jucator, skill +2
Jucator, skill +2
Cumintel4u


Mesaje : 210
Data de înscriere : 25/04/2008
Varsta : 34
Localizare : Timisoara

PAREREA MEA! Empty
MesajSubiect: Re: PAREREA MEA!   PAREREA MEA! Icon_minitimeMar Mai 06, 2008 9:35 am

pai am zis ceva de liquid baiatul asta ne-a ajutat sa vedem cn are steam cu adevarat sau cn zice ca are steam dar patch sii atunci modifica dai click aici--> https://alchool.forumgratuit.ro/ierarhia-serverului-promovari-sanctiuni-f4/ierahia-server-ului-t14.htm
Sus In jos
Continut sponsorizat





PAREREA MEA! Empty
MesajSubiect: Re: PAREREA MEA!   PAREREA MEA! Icon_minitime

Sus In jos
 
PAREREA MEA!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» parerea mea

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: CS.ALCHOOL.RO :: Sugestii-
Mergi direct la: