Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Ban pentru nimic :| De ce ban vreau raspunsuri ??

In jos 
5 participan?i
AutorMesaj
boby_killer
Jucator
Jucator



Mesaje : 7
Data de înscriere : 07/06/2008

Ban pentru nimic :|  De ce ban vreau raspunsuri ?? Empty
MesajSubiect: Ban pentru nimic :| De ce ban vreau raspunsuri ??   Ban pentru nimic :|  De ce ban vreau raspunsuri ?? Icon_minitimeSam Iun 07, 2008 11:10 am

Pe data de 07-06-2008 la oara 12.00 eream pe servarul cu zombii (ZM.ALCHOOL.RO) dintrodata mam trezit cu ban scotanduma de pe servar fara sa mai pot intra .....

Vreau sa stiu de ce am primit ban permanent si vreau sa mil scoateti sa pot juca dinou id meu de mess este boby_kiler

Va rog frumos ca ma contactati cat mai repede posibil No No No No




Si in legatura cu servarul eream cel mai bun in /top10 eream pe locul 1 king am muncit foarte mult sa fiu pe locul 1 si joc pe acest servar de mult deci va dog sa ami scoateti banul Va multumesc !!!!!!! Ban pentru nimic :|  De ce ban vreau raspunsuri ?? 423671


Numele de pe server este Boby_Killer iar ip este 194.102.102.97 sper sa se rezolve cat mai repede Ban pentru nimic :|  De ce ban vreau raspunsuri ?? 763448


App Omul acela care are serverul de ce nu este admin mereu pe servar ca lumea mai injura mai vorbesc prosti se ia la cearta si deranjaza si ceilalti jucatori............


Cel mai mult mia placut la servar si le place si celorlalti jucatori sa vorbeasca la microfon creaza o admosfera fantastica
si incurajaza jucatori eu asta fac mereu si le spun si le dau sugesti cum sa faca in situatia respedtiva : tongue : acolo miam facut foarte multi prieteni si nu numa prieteni dar si dusmani Ban pentru nimic :|  De ce ban vreau raspunsuri ?? 376974 dar nu am nimic cu ei cateaodata nici nu ii bag inseama Ban pentru nimic :|  De ce ban vreau raspunsuri ?? 423671

Asa ca te rog GameMastar sa ami scoti si mie banul cat mai repede Ban pentru nimic :|  De ce ban vreau raspunsuri ?? 896841 Ban pentru nimic :|  De ce ban vreau raspunsuri ?? 378219 Ban pentru nimic :|  De ce ban vreau raspunsuri ?? 376974
Sus In jos
eNdTearS
Jucator, skill +2
Jucator, skill +2
eNdTearS


Mesaje : 282
Data de înscriere : 21/05/2008
Varsta : 30
Localizare : Ploiești

Ban pentru nimic :|  De ce ban vreau raspunsuri ?? Empty
MesajSubiect: Re: Ban pentru nimic :| De ce ban vreau raspunsuri ??   Ban pentru nimic :|  De ce ban vreau raspunsuri ?? Icon_minitimeSam Iun 07, 2008 11:41 am

eu nu ti`am dat ban , dar daca mintii si esti ScorpionuL care intra cu coade , atunci sigur vei mai juca cu cod pe server, scuze daca te confund.


PS : ] amx_unban 194.102.102.97
[AMXX] Ip "194.102.102.97" removed from ban list
Sus In jos
http://warezpedia.net
boby_killer
Jucator
Jucator



Mesaje : 7
Data de înscriere : 07/06/2008

Ban pentru nimic :|  De ce ban vreau raspunsuri ?? Empty
MesajSubiect: Re: Ban pentru nimic :| De ce ban vreau raspunsuri ??   Ban pentru nimic :|  De ce ban vreau raspunsuri ?? Icon_minitimeSam Iun 07, 2008 11:49 am

Ati multumesc Omule cheers Acum sunt fericit dar sa bagi xex pe servar sa si fie mai super Ban pentru nimic :|  De ce ban vreau raspunsuri ?? 896841 :;):nu ca nu ar fi spuper si asa poop
Sus In jos
J&B-RoX
Jucator, skill +1
Jucator, skill +1
J&B-RoX


Mesaje : 160
Data de înscriere : 17/04/2008
Localizare : bucuresti

Ban pentru nimic :|  De ce ban vreau raspunsuri ?? Empty
MesajSubiect: Re: Ban pentru nimic :| De ce ban vreau raspunsuri ??   Ban pentru nimic :|  De ce ban vreau raspunsuri ?? Icon_minitimeSam Iun 07, 2008 12:22 pm

o sa ai din nou ban pt speddd eu tiam dat ban siiti dau din nou


acum 2 minute tiam dat iar ban pt aim punde pozele sa vedem daca nu esti codat

uitace ce vb el pa mes
luati poza


Ultima editare efectuata de catre J&B-RoX in Sam Iun 07, 2008 12:46 pm, editata de 3 ori
Sus In jos
http://www.sacalul.forumz.ro
KanYST
Jucator, skill +1
Jucator, skill +1
KanYST


Mesaje : 155
Data de înscriere : 19/04/2008
Localizare : Uricani

Ban pentru nimic :|  De ce ban vreau raspunsuri ?? Empty
MesajSubiect: Re: Ban pentru nimic :| De ce ban vreau raspunsuri ??   Ban pentru nimic :|  De ce ban vreau raspunsuri ?? Icon_minitimeSam Iun 07, 2008 12:41 pm

lol si mai cere si unban :))
Sus In jos
boby_killer
Jucator
Jucator



Mesaje : 7
Data de înscriere : 07/06/2008

Ban pentru nimic :|  De ce ban vreau raspunsuri ?? Empty
MesajSubiect: Re: Ban pentru nimic :| De ce ban vreau raspunsuri ??   Ban pentru nimic :|  De ce ban vreau raspunsuri ?? Icon_minitimeSam Iun 07, 2008 12:46 pm

Fac ce spuneti voi dar nu scoatetimi banul fac ce spuneti voiiiiii confused confused confused confused No No No No No
Sus In jos
boby_killer
Jucator
Jucator



Mesaje : 7
Data de înscriere : 07/06/2008

Ban pentru nimic :|  De ce ban vreau raspunsuri ?? Empty
MesajSubiect: Re: Ban pentru nimic :| De ce ban vreau raspunsuri ??   Ban pentru nimic :|  De ce ban vreau raspunsuri ?? Icon_minitimeSam Iun 07, 2008 12:47 pm

=.jpg" />


Ultima editare efectuata de catre boby_killer in Sam Iun 07, 2008 12:52 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
bodod
Jucator
Jucator
bodod


Mesaje : 73
Data de înscriere : 04/05/2008

Ban pentru nimic :|  De ce ban vreau raspunsuri ?? Empty
MesajSubiect: Re: Ban pentru nimic :| De ce ban vreau raspunsuri ??   Ban pentru nimic :|  De ce ban vreau raspunsuri ?? Icon_minitimeSam Iun 07, 2008 12:49 pm

Prietene tu ai intrat si pe cd.alchool.ro codat, ai post d la mine pt ban! ce atatea cereri de unban?!
Endtears nu mai da unban> cine are ban pe cs are si pe zm !
Sus In jos
J&B-RoX
Jucator, skill +1
Jucator, skill +1
J&B-RoX


Mesaje : 160
Data de înscriere : 17/04/2008
Localizare : bucuresti

Ban pentru nimic :|  De ce ban vreau raspunsuri ?? Empty
MesajSubiect: Re: Ban pentru nimic :| De ce ban vreau raspunsuri ??   Ban pentru nimic :|  De ce ban vreau raspunsuri ?? Icon_minitimeSam Iun 07, 2008 12:58 pm

luatiu si de aici pozele de pe server a lui boby sa vedeti ce tinta are =))+=))
de aici
Sus In jos
http://www.sacalul.forumz.ro
boby_killer
Jucator
Jucator



Mesaje : 7
Data de înscriere : 07/06/2008

Ban pentru nimic :|  De ce ban vreau raspunsuri ?? Empty
MesajSubiect: Re: Ban pentru nimic :| De ce ban vreau raspunsuri ??   Ban pentru nimic :|  De ce ban vreau raspunsuri ?? Icon_minitimeSam Iun 07, 2008 1:15 pm

Wa alea leam mazluit eu ma putin ca eu sint expert in editare si situ sa fac servare aproape de orice ex :MuOnline,Gunz ,
Counter-Strike,World of Worcraft ,Eudemons .etc
Si situri situ sa fac cu editare manuala da ma org acum >>>>>

>>>

>>
Da fratilor va rog scotetimi banul ..............l <<<<<
Sus In jos
boby_killer
Jucator
Jucator



Mesaje : 7
Data de înscriere : 07/06/2008

Ban pentru nimic :|  De ce ban vreau raspunsuri ?? Empty
MesajSubiect: Re: Ban pentru nimic :| De ce ban vreau raspunsuri ??   Ban pentru nimic :|  De ce ban vreau raspunsuri ?? Icon_minitimeSam Iun 07, 2008 1:19 pm

SI sper sa nu ami faceti asa cum zice ala ca codati merita sa moara :|||
Sus In jos
KanYST
Jucator, skill +1
Jucator, skill +1
KanYST


Mesaje : 155
Data de înscriere : 19/04/2008
Localizare : Uricani

Ban pentru nimic :|  De ce ban vreau raspunsuri ?? Empty
MesajSubiect: Re: Ban pentru nimic :| De ce ban vreau raspunsuri ??   Ban pentru nimic :|  De ce ban vreau raspunsuri ?? Icon_minitimeSam Iun 07, 2008 1:37 pm

ma ... codu e cod acum nu te mai scoate ca ai editat nu ti se va scoate banu si asta e .... si nu mai face post reply
Ce se vede in poza aia e clar ca nu e modificat ci e cod .. deci ai ban pe sv ...
Blocati forumu si gata am terminat.
Sus In jos
eNdTearS
Jucator, skill +2
Jucator, skill +2
eNdTearS


Mesaje : 282
Data de înscriere : 21/05/2008
Varsta : 30
Localizare : Ploiești

Ban pentru nimic :|  De ce ban vreau raspunsuri ?? Empty
MesajSubiect: Re: Ban pentru nimic :| De ce ban vreau raspunsuri ??   Ban pentru nimic :|  De ce ban vreau raspunsuri ?? Icon_minitimeSam Iun 07, 2008 1:47 pm

pff , nu te credeam asa :| bine frate , o sa vezi cu ban si flood ;) treaba ta :) codatule , altadata sa numai joci codat , ca unii nu o sa te lase in pace ;)


apropo , bulake te rog sa pui amx_censure si amx_fuckoff pe server pls pentru codati !
Sus In jos
http://warezpedia.net
Continut sponsorizat





Ban pentru nimic :|  De ce ban vreau raspunsuri ?? Empty
MesajSubiect: Re: Ban pentru nimic :| De ce ban vreau raspunsuri ??   Ban pentru nimic :|  De ce ban vreau raspunsuri ?? Icon_minitime

Sus In jos
 
Ban pentru nimic :| De ce ban vreau raspunsuri ??
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Ban pt nimic
» Plz Vreau si eu !
» Cadol perfect pentru baieti
» Vreau Si Eu Un Slot
» D&G VREAU ADMIN MULTUMESC

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: CHAT :: Recycle Bin-
Mergi direct la: