Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Tinta la awp (skin)

In jos 
+5
bulake
Kudojikuto
JeT
KanYST
Cumintel4u
9 participan?i
AutorMesaj
Cumintel4u
Jucator, skill +2
Jucator, skill +2
Cumintel4u


Mesaje : 210
Data de înscriere : 25/04/2008
Varsta : 34
Localizare : Timisoara

Tinta la awp (skin) Empty
MesajSubiect: Tinta la awp (skin)   Tinta la awp (skin) Icon_minitimeVin Apr 25, 2008 8:25 am

http://files.filefront.com/v+awpmdl/;10065444;/fil il puneti in cstrike/models si veti avea tinta la awp :D
Sus In jos
KanYST
Jucator, skill +1
Jucator, skill +1
KanYST


Mesaje : 155
Data de înscriere : 19/04/2008
Localizare : Uricani

Tinta la awp (skin) Empty
MesajSubiect: Re: Tinta la awp (skin)   Tinta la awp (skin) Icon_minitimeMier Apr 30, 2008 12:39 pm

Cumintel4u gg... dar uni zik ca acest lucru e cod ...
Sus In jos
Cumintel4u
Jucator, skill +2
Jucator, skill +2
Cumintel4u


Mesaje : 210
Data de înscriere : 25/04/2008
Varsta : 34
Localizare : Timisoara

Tinta la awp (skin) Empty
MesajSubiect: Re: Tinta la awp (skin)   Tinta la awp (skin) Icon_minitimeJoi Mai 01, 2008 6:19 pm

inseamna ca-s noobi=))=))
Sus In jos
KanYST
Jucator, skill +1
Jucator, skill +1
KanYST


Mesaje : 155
Data de înscriere : 19/04/2008
Localizare : Uricani

Tinta la awp (skin) Empty
MesajSubiect: Re: Tinta la awp (skin)   Tinta la awp (skin) Icon_minitimeVin Mai 02, 2008 2:28 pm

nascuti fara sa auda de tinta la awp :))
Sus In jos
JeT
Jucator, skill +1
Jucator, skill +1
JeT


Mesaje : 144
Data de înscriere : 07/05/2008
Varsta : 33
Localizare : Iasi

Tinta la awp (skin) Empty
MesajSubiect: Re: Tinta la awp (skin)   Tinta la awp (skin) Icon_minitimeMier Mai 07, 2008 3:24 am

am si eu skinul ala :) si inca cateva pt sa imi dea armele mai repede si astea nu is coduri :) ce este cod si nu este acceptat de pgl este acel skin care da toate glontele intru loc:) Tinta la awp (skin) 423671
Sus In jos
http://www.alchool.forumgratuit.ro
Kudojikuto
Jucator
Jucator
Kudojikuto


Mesaje : 2
Data de înscriere : 14/05/2008

Tinta la awp (skin) Empty
MesajSubiect: Salutare!   Tinta la awp (skin) Icon_minitimeJoi Mai 15, 2008 2:56 pm


Am 22 de ani, joc cs de 3-4 ani, am prieteni care au jucat în PGL, am fost admin pe multe servere, în prezent sunt admin pe 2 server-e, dați-mi voie să vă contrazic în legătură cu acest ''skin'' ca să îi spun așa. Dintre toți cei pe care i-am cunoscut la cs, unul nu a considerat acest ''skin'' cum îi spuneți voi ca fiind nevinovat, ca nefiind cheat! Am și eu un cfg și îl folosesc, dar este cu totul altceva față de treaba asta cu ținta!
Așadar, având în vedere experiența mea, vreți să spuneți că sunt noob?? Vreți să spuneți că prostia asta (nu vreau să jignesc pe nimeni) cu ținta la awp este permisă în PGL?!? :O
Eu spun să vă mai gândiți la treaba asta, să mai întrebați pe unul, pe altul și să vă setați niște standarde, eu unul consider foarte slabi cei care joacă folosind acest ''skin''.
Apropos, eu sunt mai nou pe server, joc mai mult noaptea, să-mi spuneți și mie dacă este permis acest ''skin'' la voi pe server, căci dacă este permis, nici că mai joc! :)
Baftă!
Sus In jos
bulake
Owner
Owner
bulake


Mesaje : 692
Data de înscriere : 16/04/2008

Tinta la awp (skin) Empty
MesajSubiect: Re: Tinta la awp (skin)   Tinta la awp (skin) Icon_minitimeJoi Mai 15, 2008 7:37 pm

nu este permis asa ceva .... pe sv nostru nici un fel de cod si nici skinuri kre bat a fi coduri
Sus In jos
https://alchool.forumgratuit.ro
Liquid-Man
Jucator
Jucator



Mesaje : 59
Data de înscriere : 17/04/2008

Tinta la awp (skin) Empty
MesajSubiect: Re: Tinta la awp (skin)   Tinta la awp (skin) Icon_minitimeJoi Mai 15, 2008 11:56 pm

nu am dwn sa vad cum e da dak e o tzinta verde care se misca odata cu arma cand o incarci e praf asha ca statzi lin Tinta la awp (skin) 148286 si oricum nu e permisa pe nici un srv si cu atat mai putzin in pgl ...
Sus In jos
JeT
Jucator, skill +1
Jucator, skill +1
JeT


Mesaje : 144
Data de înscriere : 07/05/2008
Varsta : 33
Localizare : Iasi

Tinta la awp (skin) Empty
MesajSubiect: Re: Tinta la awp (skin)   Tinta la awp (skin) Icon_minitimeVin Mai 16, 2008 2:41 am

Liquid-Man a scris:
nu am dwn sa vad cum e da dak e o tzinta verde care se misca odata cu arma cand o incarci e praf asha ca statzi lin Tinta la awp (skin) 148286 si oricum nu e permisa pe nici un srv si cu atat mai putzin in pgl ...


Cred ca ai voie cu tinte asa modificate oleka ......dar pana la urma decide bulake Tinta la awp (skin) 423671
Sus In jos
http://www.alchool.forumgratuit.ro
DaNcE ;x
Jucator
Jucator
DaNcE ;x


Mesaje : 18
Data de înscriere : 30/04/2008

Tinta la awp (skin) Empty
MesajSubiect: Re: Tinta la awp (skin)   Tinta la awp (skin) Icon_minitimeVin Mai 16, 2008 2:47 am

smecheR Tinta la awp (skin) 87922 Tinta la awp (skin) 87922 Tinta la awp (skin) 378219
Sus In jos
http://www.PS-DeSiGn.Tk
Kudojikuto
Jucator
Jucator
Kudojikuto


Mesaje : 2
Data de înscriere : 14/05/2008

Tinta la awp (skin) Empty
MesajSubiect: Re: Tinta la awp (skin)   Tinta la awp (skin) Icon_minitimeVin Mai 16, 2008 8:13 am

Ok, ms de lamurire!
Sus In jos
Cumintel4u
Jucator, skill +2
Jucator, skill +2
Cumintel4u


Mesaje : 210
Data de înscriere : 25/04/2008
Varsta : 34
Localizare : Timisoara

Tinta la awp (skin) Empty
MesajSubiect: Re: Tinta la awp (skin)   Tinta la awp (skin) Icon_minitimeVin Mai 16, 2008 3:19 pm

judo imi pare rau daca u crezi ca tie tia fost adreata jignirea dar eu am vrut sa zic ca altii is noobi neauzind de skinul acesta si in pGL am fost si eu cu numele de Kidz si acolo daca foloseai un skin te scotea din pgl cred ca 3 sezoane eu am pus acest skin deoarece este ajutator pentru cei are nu-s buni la cs fara zoomles deci de aia am pus acest skin

Multumesc!
Sus In jos
J&B-RoX
Jucator, skill +1
Jucator, skill +1
J&B-RoX


Mesaje : 160
Data de înscriere : 17/04/2008
Localizare : bucuresti

Tinta la awp (skin) Empty
MesajSubiect: asta e cel mai varza lucru   Tinta la awp (skin) Icon_minitimeVin Mai 16, 2008 4:01 pm

sa va intre in cap
in PGL aceste lucruri sant interzise de la buny hop pana la tinta ala awp si alte scripturi in config sau skinuri decat cele default sant interzise da cum noi nu suntem in PGL pe unele servere sunt aceptate pe altele nu
Sus In jos
http://www.sacalul.forumz.ro
J&B-RoX
Jucator, skill +1
Jucator, skill +1
J&B-RoX


Mesaje : 160
Data de înscriere : 17/04/2008
Localizare : bucuresti

Tinta la awp (skin) Empty
MesajSubiect: Re: Tinta la awp (skin)   Tinta la awp (skin) Icon_minitimeVin Mai 16, 2008 4:06 pm

JeT a scris:
am si eu skinul ala :) si inca cateva pt sa imi dea armele mai repede si astea nu is coduri :) ce este cod si nu este acceptat de pgl este acel skin care da toate glontele intru loc:) Tinta la awp (skin) 423671


deci acel skin cum ii zici tu e un script care se pune in config si se numeste no recoil sa va lamuriti si voi ce vrea sa zica cu acel script care este detectabil de antichaturi Tinta la awp (skin) 148286 Tinta la awp (skin) 148286 Tinta la awp (skin) 148286 Tinta la awp (skin) 489337
Sus In jos
http://www.sacalul.forumz.ro
Liquid-Man
Jucator
Jucator



Mesaje : 59
Data de înscriere : 17/04/2008

Tinta la awp (skin) Empty
MesajSubiect: Re: Tinta la awp (skin)   Tinta la awp (skin) Icon_minitimeDum Mai 18, 2008 2:16 am

deci acel no recoil cum zici tu este cu totul si cu totul alta ciorba pe langa ce a pus el aici .... ce a pus el aici este mdl`u de la awp care inlocuit cu cel original adauga o tzinta verde care "face parte din arma" si NU este detectata de nici un anticheat dar apare in ss ...
Sus In jos
J&B-RoX
Jucator, skill +1
Jucator, skill +1
J&B-RoX


Mesaje : 160
Data de înscriere : 17/04/2008
Localizare : bucuresti

Tinta la awp (skin) Empty
MesajSubiect: liqid u nu ai inteles ce am zis eu   Tinta la awp (skin) Icon_minitimeDum Mai 18, 2008 8:56 pm

el a zis acolo acel skin care da toate gloantele in acelasi lok asa a zis el deci ala nu e skin e un script care se pune in gonfig si se numeste no recoil si este detectabil de antichat
Sus In jos
http://www.sacalul.forumz.ro
c1cLoNN1
Jucator
Jucator
c1cLoNN1


Mesaje : 27
Data de înscriere : 07/05/2008

Tinta la awp (skin) Empty
MesajSubiect: Re: Tinta la awp (skin)   Tinta la awp (skin) Icon_minitimeLun Mai 19, 2008 5:06 pm

bulake a scris:
nu este permis asa ceva .... pe sv nostru nici un fel de cod si nici skinuri kre bat a fi coduri
ARE DREPTATE!!!

Nimeni nu joaca cu prostii de alea...nu este fair play
Sus In jos
bulake
Owner
Owner
bulake


Mesaje : 692
Data de înscriere : 16/04/2008

Tinta la awp (skin) Empty
MesajSubiect: Re: Tinta la awp (skin)   Tinta la awp (skin) Icon_minitimeLun Mai 19, 2008 5:37 pm

gata cu off topic
TOPIC CLOSED
Sus In jos
https://alchool.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Tinta la awp (skin) Empty
MesajSubiect: Re: Tinta la awp (skin)   Tinta la awp (skin) Icon_minitime

Sus In jos
 
Tinta la awp (skin)
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: CS.ALCHOOL.RO :: Sugestii-
Mergi direct la: