Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 salutare

In jos 
4 participan?i
AutorMesaj
empty
Jucator
Jucator



Mesaje : 4
Data de înscriere : 21/04/2008
Varsta : 39

salutare Empty
MesajSubiect: salutare   salutare Icon_minitimeMier Iun 04, 2008 10:42 am

mai am incercat acum o luna si ceva ptr un admin am steam original si miai lasat msg sa mai incerc peste o luna si acum incerc iar este ceva in neregula. si nam stiut de rhymy dar sincer chiar as vrea sa fac parte din echipa alchool.mai adineauri am jucat pe sv si intrase unu SIMPLU si avea speed.asta o intrat imediat dupa ce o iesit kanyste sau kanysh nu mai retin cum era numele lui si de atunci ma chinui sa fac rost de un admin sa l dea pe ala afara nu am postat ptr un admin mare unu mitittel acolo daca ma intelegi sau macar lasami si mie id tau de mess in caz de ceva sati zic macar ajut si eu sv poate conteaza si asta ptr a administra serverul ms anticipat
Sus In jos
pand3lik
Jucator
Jucator



Mesaje : 6
Data de înscriere : 26/05/2008

salutare Empty
MesajSubiect: Re: salutare   salutare Icon_minitimeMier Iun 04, 2008 4:46 pm

poi in primul rand fa o poza la steam si lasa si id tau d steam...dupa kre citeste cum se posteaza pt un admin in topicu Cereri Slot\Admin dupa kre o sa primesti un raspuns de la owner si ceilalti admini:) bafta cheers
Sus In jos
eNdTearS
Jucator, skill +2
Jucator, skill +2
eNdTearS


Mesaje : 282
Data de înscriere : 21/05/2008
Varsta : 30
Localizare : Ploiești

salutare Empty
MesajSubiect: Re: salutare   salutare Icon_minitimeMier Iun 04, 2008 5:46 pm

Citat :
De azi inainte cei care vor admin direct vor trebui sa indeplineasca urmatoarele conditii:

1. au recomandarea (support) a cel putin 3 admini de pe server!!!

2. au cel putin 2 saptamani de cand joaca pe server!!!

3. au dat dovada de un comportament exemplar (nu este admisa folosirea niciunui fel de injuratura sau jignire a jucatorilor sau adminilor...,nici macar una)!!!

4.(optional).au adus serverului importante contributii,cum ar fi prinderea codatilor,atentionarea adminilor in mod discret asupra neregulilor in timpul jocului sau alte interventii utile...aici intra bineinteles si comportamentul exemplar.!!!

5 Inainte sa faceti cerere admin\slot sa lase id de steam +poza dak nu cererile for fi blocate!


6 Trebuie sa aveti minim 20 de posturi!

Cei care doresc slot pe server trebuie sa detina steam original.

asta iti spune ceva ?

vezi , sa faci 20 de posturi, posteaza poza cu steam , si sa vedem daca indeplinesti toate conditiile , o sa ai slot :)
Sus In jos
http://warezpedia.net
KanYST
Jucator, skill +1
Jucator, skill +1
KanYST


Mesaje : 155
Data de înscriere : 19/04/2008
Localizare : Uricani

salutare Empty
MesajSubiect: Re: salutare   salutare Icon_minitimeMier Iun 04, 2008 11:55 pm

cum zice endtears daca faci ce zice el ... ai suportul meu
Sus In jos
Continut sponsorizat





salutare Empty
MesajSubiect: Re: salutare   salutare Icon_minitime

Sus In jos
 
salutare
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Tinta la awp (skin)
» salutare la toata lumea

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: CS.ALCHOOL.RO :: Cereri Slot\Admin-
Mergi direct la: